Historie firmy - již 10 let na trhu

Začátek působení na trhu je od roku 2006.

V prvních letech společnosti, byla její jediná aktivita sádrokartonářské práce, postupem času k této aktivitě přibývali další činnosti, jako zprostředkování dopravy, úklidové služby, správa nemovitostí, makléřská činnost, zajištění financování stavebních projektů. Nejprve se jednalo pouze o zajištění služeb pro samotnou společnost, ale pro zájem i jiných firem z okolí, firma začala poskytovat služby i jiným společnostem.

Dramatický růst, zaznamenala společnost v letech 2012, kdy se rozšířila o stavební divizi, která začala rekonstruhovat bytové a rodinné domy na území PRAHY a okolý. Díky rychlému růstu byla třeba začít spolupracovat s dodavateli a od roku 2013 postupně systematicky vytváří firma síť dodavatelů, kteří provádí jednotlivé dílčí činnosti. Proto můžeme nabídnout kompletní služby od zajištění financování, koupě, projektu, stavebního povolení, samotné realizace, budování přípojek, inženýrské sítě, stavební a dokončovací práce, vodoinstalace, odpady, malování, vnitřní vybavení, elektroinstalace, kamerové a zabezpečovací systémy.

Současnost

Společnost pokrývá několik trhů (stavba, rekonstrukce, IT), Působí po celém území České republiky a dodavatelsky pro ní pracuje přes 250 dodavatelů. Manažerský tým, společností má profesní zkušenosti z velkých nadnárodních firem. Společnost za svojí historii byla u stovek staveb a několika tisíců rekonstrukcí od malých budování sádrokartonových podhledů až po stavbu sportovních center, výrobních hal a dalších. Přes společnost za dobu své působení prošlo více spokojených zákazníků.

Věříme, že i Vy budete další spokojený zákazník naší společnosti
Vedení společnosti.

TOPlist