Inspirace koupelny

Zde jsou ukázkové inspirace dražších řešení koupelen a vestavby do větších bytů. Po kliknutí na jednotlivý obrázek se rozbalí složení sestav a obkladu. Odhadované ceny se mohou změnit i obsah komponent a obkladu dle aktuální nabídky. Prvky jsou použity pro sezonu 2011.

Koupelna trochu jinak..

Koupelna je dnes útočištěm před vnějším světem, místem tiché relaxace a odpočinku. Design a pohodlí zde hrají stále větší roli. Celé složení koupelny musí být poskládáno, tak aby dělalo dojem, že sedíte ve svém relaxačním křesle v obývácím pokoji  a k tomu Vám hraje Vaše oblíbéná hudba. Ano lze celou koupelnu vybavit i doplňkově reprosoustavou nejvyšší kvality a umožní Vám ještě větší relaxaci a pohodlí. Doporučujeme podlahové výtápění. Sanitární technologie, nezbytné pro vytvoření takové soukromé wellness oázy, se dnes ukrývají za stěnu. Proto Vám zde ukazujeme nejen krásné koupelny pro Vaši inspiraci, ale také přehled všech výrobků, které byly při jejich stavbě použity. Nechte se inspirovat!

Inspirace koupelny Cotto D Este

Inspirace koupelny Bette Aqua

 

Inspirace koupelny Element

Inspirace koupelny Pura Vida

Inspirace koupelny Mores Blanco

Inspirace koupelny Allesi One

 

Inspirace detailem koupelny

Připravily jsme pro Vás další nabídku detailů a provedení vhodných pro Vaši koupelnu. Po kliknutí na obrázek se dostane na popis jednotlivých komponent a obkladů.

TOPlist