Rekonstrukce bytového jádra cena

CENA REKONSTRUKCE BYTU, BYTOVÉHO JÁDRA A KOUPELNY
Cena rekonstrukce bytu
Rekonstrukce interiéru bytu

Renovace umakartového jádra v paneláku

Renovaci se zachováním původního umakartového jádra zvládneme za cca 4-6 pracovních dní. Umakartové jádro lze po speciální úpravě povrchu a vyrovnání přímo obkládat ale vhodnější je před obkládáním stěny zpevnit sádrokartonem. Elektroinstalace a rozvod vody s odpadem lze též podle potřeby částečně i za pomoci různých přizdívek upravovat. Dveře a strop zůstávají původní, vanu a umyvadlo je lépe vyměnit, možnost výměny vany za sprchový kout. WC mísa v dobrém stavu může zůstat původní. Výhodou jsou nízké pořizovací náklady, naopak záporné stránky jsou zdravotní, estetické a méně pohodlí.          

1 ks     od 40000 Kč

Rekonstrukce a přestavba bytového jádra v paneláku - zděné jádro - cena

Rekonstrukce nebo přestavba bytového jádra s vyzděním nových příček z tvárnic Ytong zabere cca 7-10 pracovních dní v závislosti na specifických podmínkách stavby. Nová elektroinstalace včetně nového rozvaděče, nové rozvody vody, odpadů, plynu a vzduchotechniky. Zárubně ocelové nebo dřevěné obložky, sádrokartonové nebo minerální podvěšení stropu, rozvržení prostoru a tvary jádra lze uzpůsobit, WC a koupelna můžou být spojené nebo oddělené, to vše krom zařizovacího vybavení hýbe s cenou rekonstrukce. V sekci rekonstrukce bytového jádra je pro vás připraven podrobný položkový výpis stavby jednotlivých kompletních prací a materiálů. Výhody a nevýhody jsou vesměs opačné oproti umakartové verzi rekonstrukce jádra.     úsporná verze 1 ks     od 90 000 Kč
standardní verze od 120 000 Kč
nadstandart     od 150 000 Kč

Rekonstrukce bytu sebou nese krom nové koupelny a WC toalety i rekonstrukci kuchyně

(bez kuchyňské linky), výměnu kovových zárubní za obložky (okna jsou dnes již ve většině panelových domů vyměněná), novou elektro-instalaci bytu, kompletní nové podlahy ve všech místnostech, naštukování stěn a stropů s následným vymalováním bytu. V některých případech obnáší rekonstrukce bytu i bourání panelu a výměnu vchodových zárubní s dveřmi za bezpečnostní vícebodové zárubně a dveře.     byt 3+1     1 ks     od 300000 Kč

Obklad prostoru kuchyňské linky

položka     poznámka     jednotka     cena
Samostatná standardní kuchyňská linka     paušálem     1 ks     2500 Kč
Součást přestavby bytového jádra nebo jiných prací     dle ceníku obklad.prací     1 m/2     dle dispozic

Spolehlivé financování stavby

Pro spolehlivé financování stavebních záměrů všeho druhu i finanční náročnosti můžeme doporučit portál Pojištění.cz na jehož stránkách můžete srovnat výhodnost nabídek stavebních spořitelen s možností uzavření pro Vás nejvhodnějšího stavebního spoření či hypotéky. Web nabízí i užitečné informace ohledně různých druhů pojištění či odpovědnosti za škodu která může být byť neúmyslně způsobena na cizím majetku a je jí nutno řešit.

Náš tip pro výhodný nákup stavebního materiálu

Pro výhodný nákup stavebního materiálu a vybavení interiéru můžeme doporučit on-line stavebniny Vaše-stavba.cz. Portál nabízí široký sortiment materiálů, od střechy, izolace, polystyrenu, cihly, přes okna, dveře, nábytek, koupelny až po oplocení nebo vybavení zahrady. Stavebniny disponují hustou sítí skladů po celé ČR, různé výprodeje i akční ceny jsou na denním pořádku a výhodná doprava taktéž.

TOPlist