Sádrokartonové interiéry

Váš interiér máme ve svých rukou. Díky Vašemu návrhu a sádrokartonovým deskám můžeme v krátkém časovém období a hlavně čistou cestou měnit vzhled Vašeho bytu, kanceláře, pracoviště.
Interiéry ze sádrokartonu - řešení pro chytré lidi
Nemusíte si už kvůli přestavbě bytu vybírat dovolenou a oblékat montérky - lepší bude, když všechny starosti okolo realizace sádrokartonového interiéru necháte kompletně na nás.  Provádíme komplexní dodávky interiérů ze sádrokartonu

Interiér ze sádrokartonu Již dávno neplatí tvrzení, že je sádrokarton jen levnou náhražkou klasického dřeva či betonu. Sádrokarton se čím dál častěji stává využívaným materiálem při rekonstrukcích, ale i v novostavbách. Jedná se o moderní materiál s prověřenými vlastnostmi a dlouholetou tradicí, který je vhodný  pro obkládání stěn, obkládání stropů, při tvorbě sádrokartonových příček, polic, ale i pro sádrokartonové doplňky. Naši sádrokartonáři nabízejí komplexní služby v oblasti interiérů ze sádrokartonu od návrhů až po konečnou realizaci. Montáže sádrokartonových konstrukcí završíme vymalováním dokončených místností a finálním úklidem pracoviště.  Obvyklý postup realizace sádrokartonových interiérů
Výstavba interiéru ze sádrokartonu (nemusí zahrnovat všechny uvedené body - závisí na projektu)

 1.     Prohlídka místností a prostorových dispozic
 2.     Skica - náčrt variant řešení sádrokartonového interiéru
 3.     Vypracování rozpočtu a harmonogramu práce
 4.     Uzavření smlouvy o dílo - souhlasí-li zákazník s naším návrhem
 5.     Vypracování projektu pro zvolený návrh interiéru
 6.     Montáž rastru (kostry) sádrokartonových ploch
 7.     Natažení inženýrských sítí - rozvody elektřiny, vody, odpadu, LAN sítě, telefonní linky, TV anténa atd.
 8.     Montáže sádrokartonových desek a konstrukcí
 •         Sádrokartonové podhledy  a stropy
 •         Sádrokartonové příčky a stěny
 •         Sádrokartonové předsazené stěny - obklady zdí a sloupů
 •         Sádrokartonový nábytek (například kuchyňská linka, knihovna apod.)
 •         Sádrokartonové doplňky a architektonické prvky - niky, zapuštěná světla, poličky, oblouky, paravany ...
 1.     Vymalování pokojů, nátěry sádrokartonu dohodnutými barvami - provedou zkušení malíři ...
 2.     Napojení spotřebičů, zásuvek, sanitární techniky, vodovodních baterií, klimatizace, LAN sítí...
 3.     Úklid a předání dokončeného interiéru

Proto je již řadu let základním materiálem pro 80% interiérových vestaveb právě sádrokarton. Naši sádrokartonáři realizují sádrokartonové interiéry mnoha druhů, kvalitně, rychle a za konkurenceschopné ceny. Ze sádrokartonu vykouzlíme krásnou moderní koupelnu, luxusně vypadající byt, ale také například kompletně k nastěhování připravený systém moderních a kvalitně působících pracovišť a kanceláří v nevyužité hale či na půdě starého domu.

Dodávky interiérů ze sádrokartonu Velmi žádanou službou je realizace sádrokartonových interiérů na klíč. Odevzdáte nám klíče od bytu, naši sádrokartonáři provedou přípravu bytu před montáží (sestěhování a přikrytí nábytku a koberců, kompletní realizaci interiéru ze sádrokartonu podle přání zákazníka, úplný úklid po montážích a malování, odkrytí nábytku, umytí oken, dveří a podlahy od barvy). Zákazník pak obdrží byt v původním stavu, ovšem v novém dispozičním uspořádání, vymalovaný a čistý. 

TOPlist