Bytové jádro

Rekonstrukce bytových jader, Realizace koupelen, Obklady, dlažby, Závěsné stropy, příčky, Elektro rozvody vč. revizí, Rozvody vody  a kanalizace,    Návrhy a poradenství  samozřejmostí, vybourání a likvidace jádra, vyzdění tvárnicemi Ytong, případné zvětšení jádra (neplatí u typu ECO a Standart), 2 ks vodovodních baterií    připojení na pračku, vypínače 2 ks zásuvky 2 ks, jističechrániče přidané k původní rozvodové skříni, vedené do jádra v liště, bodová světla 6 ks(neplatí u typu ECO a Standart),  zárubně 2 ks dveře bílé 60 Standart, revizní dvířka 50x50 bílé    Obklad do 200,- m2 (neplatí u typu DE- LUXE), Štukové omítky na neobložených stěnách, Nové rozvody vody a kanalizace, Ukončovací lišty. Součástí typu DE LUXE je v ceně zahrnuta i částka za vymalování jádra, V případě, že je kuchyň součástí jedné ze stěn jádra, je nutné pro kuchyň provést nové přívody vody, kanalizace, elektroinstalace a obklady mezi linkou.

Rekonstrukce činnosti:

  • Rekonstrukce koupelny, kuchyně, bytu
  • Rekonstrukce koupelen, rekonstrukce koupelny,
  • Rekonstrukce koupelny koupelen

Nabízíme Vám odbornou pomoc při zařízení a rekonstrukci Vaší koupelny, popř. koupelen, rekonstrukce kuchyně na míru a rekonstrukce bytu ve městech Ostrava, Bohumín. Studénka, Havířov, Karviná, Frýdek - Místek a širokém okolí.
Vytváříme prostor koupelny, kuchyně a celkového bytu přesně na míru s ohledem na potřeby a přání zákazníku.
Naším hlavním oborem činnosti jsou koupelny - rekonstrukce koupelen, vybavení koupelny a renovace koupelen. Dále také rekonstrukce bytů a rekonstrukce kuchyní. Zajišťujeme veškeré práce související s úpravami či rekonstrukcemi koupelen a kuchyní.
Dodáváme téměř vše dostupné na českém trhu pro vybavení koupelen a kuchyní s důrazem na kvalitu a servis.
Právě proto Vám můžeme nabídnout bohaté zkušenosti při rekonstrukci Vaší koupelny a kuchyně. Díky naši dlouholeté praxi a zkušeností Vám můžeme navrhnout kvalitní časem prověřené výrobky a materiály pro rekonstrukci Vaší koupelny, kuchyně a rekonstrukci bytu.
Ke splnění Vašich cílů je k dispozici profesionální tým návrhářů, projektantů a řemeslníku, kteří kladou důraz na individuální přistup a řešení šité na míru dle Vašich přání a požadavků a kteří Vám tak pomohou správně se rozhodnout při všech otázkách úprav a vylepšování Vašeho bydlení.

Pouze tak Vám můžeme za přijatelnou cenu garantovat dlouhou záruku a maximální spokojenost.

 


 

TOPlist