Rekonstrukce bytového jádra

Pomůžeme Vám. Naše firma zajištuje veškeré stavební, projekční a řemeslné práce, které budete určitě potřebovat při rekonstrukci bytu, rodinného domu nebo kancelářských prostor. V oboru pracujeme již několik let. Za tu dobu jsme získaly mnoho spokojených zákazníků, ale také zkušeností při přestavbách a upravách interierů. Zákazník se stává naším partnerem při tvorbě jakéhokoliv záměru, ať už se jedná o drobné stavební úpravy nebo o komplexnější a náročnější rekonstrukce stavebních objektů. Poradíme Vám s návrhem, výběrem vhodných materialů a řešením celé přestavby.
Zajistíme také zpracování projektu a grafických návrhů. Při naši práci dbáme na každý detail a od práce odcházime vždy až po kompletně vykonané práci.
Našemu zákazníkovi dáváme volnou ruku, při výběru jakéhokoliv materiálu. Vzhledem k odlišnostem každého individuálního projektu tady neuvádíme tabulkové ceny uvedených prací. Cena se odvádí od požadavku zákaznika a náročnosti na provedení rekonstrukce.
Kontaktujte nás a přesvěčte se sami, že rekonstrukce nemusí být vůbec drahá. Odborná konzultace a cenová nabídka na přání zákazníka.

Jádro potřebuje rekonstrukci?

Nevyhovující bytové jádro je jedním z nejpalčivějších problémů, které trápí majitele bytů v panelových domech. Relativně nízké standardy z doby, kdy bylo potřeba narychlo vybudovat obrovské množství nových bytů pro mladé generace, jsou z dnešního pohledu nepřijatelné a významně snižují komfort bydlení. Renovace bytového jádra přitom nemusí znamenat zhroucení rodinného rozpočtu.
Proč renovovat bytové jádro?Jedním z hlavních důvodů pro rekonstrukci jádra Vašeho bytu je akutní nedostatek prostoru. Typická koupelna v „paneláku“ je malá i pro jednoho člověka, a pokud do ní chcete navíc umístit pračku, nepohnete se v ní už vůbec. Při rekonstrukci lze stávající jádro rozšířit a změnit rozmístění jednotlivých elementů. Výrazného zvětšení prostoru lze také dosáhnout spojením koupelny s WC.
Další významnou pohnutkou k rekonstrukci je také celková zastaralost bytového jádra. Staré umyvadlo, plechová rezavějící vana a zašlé obklady (pokud nějaké jsou) dnes nepůsobí příliš vábně. Navíc všudypřítomný umakart je náchylný k poškození, má minimální zvukově-izolační vlastnosti a po dlouhých letech zatékání vody se stává snadnou obětí nejrůznějších plísní.
Kdy renovovat bytové jádro? Ideální chvíle pro rekonstrukci bytového jádra je ještě před tím, než se do bytu nastěhujete. Pokud chcete renovovat bytové jádro ve svém stávajícím bytě, měli byste zvážit dovolenou nebo návštěvu příbuzných. Až se za 8 dní vrátíte domů, bude na Vás čekat nová koupelna.

TOPlist