Koupelny rekonstrukce

Každá změna přináší oživení a zvýšení životního standardu. Navíc v dnešní moderní době jsou letité panelové zástavby bez rekonstrukce opravdu nehezké. Kolikrát původní řešení neodpovídá bezpečnosti, praktičnosti a i dobrému využití a dispozici prostoru. Navíc v současné době je spoustu nových

technologií, postupů a materiálů, které dokáží ze všedního standardního bydlení "vykouzlit" originální, vkusnou a moderní domácnost.Před rekonstrukcí je třeba si dobře promyslet, co všechno je třeba rekonstruovat, jaké máme na rekonstrukci požadavky a především i rozpočet. Řada lidí také opomene, kde a jak bude v průběhu rekonstrukce bydlet. S tím se tedy pojí a dobré rozplánování a načasování rekonstrukce. Zejména u panelových domů se přistupuje k náročné rekonstrukci umakartového jádra, či k bourání starých zdí a jejich případnému nahrazování novými, popř. změna dispozic bytu. Dalším nejčastějším krokem rekonstruce bydlení bývá výměna oken. Smyslem výměny oken je zlepšení izolačních vlastností objektu. Většinou i svépomocí lidé rekonstruují podlahové krytiny. I zde je několik variant – plovoucí podlaha, parkety, keramické dlaždice, či tradiční koberce a linolea (PVC). Vše opět záleží na individuálním vkusu a potřebách. Ač nejméně náročnou, ale o to víc zásadnější etapou rekonstrukce bytu na celkový dojem má malování a tapetování. I zde jsou v dnešní době spousta zajímavých variant a materiálů. Co se vnější rekonstrukce týče, tak zde se provádí nejčastěji zateplování objektu pomocí fasádních systémů.

Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce koupelen Naše firma provádí rekonstrukce koupelen podle Vašeho přání, je Vám k dispozici také náš odborný poradce, který Vám bude plně nápomocen v průběhu celé rekonstrukce, od výběru materiálu až po návrh designu. Rekonstrukce koupelen Rekonstrukce koupelen provádíme ve všech typech bytových koupelen i v rodinných domech. Obnovujeme, modernizujeme a měníme design Vaší koupelny jak podle nejnovějších trendů, tak i v klasickém provedení. V návrhu rekonstrukce koupelen se vždy snažíme přizpůsobovat Vašim přáním. Individuální rekonstrukce koupelen Přestavby provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení jedinečná a luxusní – například velkoryse řešená koupelna s vestavěnou saunou. Vaše požadavky splníme rychle, šetrně a spolehlivě. Během prací dodržujeme všechny provozní i hygienické normy, a proto nás neváhejte kontaktovat a směle se s námi pusťte do rekonstrukce koupelen.

TOPlist