Přestavba domu

Přestavba domu, Na vaše přání výrazně změníme dispozice domu. Například: zbouráním vnitřních příček, zbouráním zdí, Před přestavbou domu pro Vás můžeme udělat projektovou přípravu.

Renovace bytových a nebytových prostor,Renovace koupelen a kuchyní, vyzdívání příček,Realizace nové omítky a oprava všech druhů omítek,,Štukování, veškeré štukatérské práce a tmelení,Oprava a výstavba obkladů a dlažeb - vnitřních i venkovních,Osazování oken a dveří,Betonování podlah a ostatní betonáže, úpravy terénů,Opravy a vyzdívání komínů,Realizace celé hrubé stavby, stavba základové desky,Zateplovací a izolační systémy, ošetření zdí proti plísním,Renovace fasád,Rekonstrukce a nové realizace rozvodů teplé i studené vody v materiálech: plast, měď, pozink ve vnitřních i venkovních prostorech.,Výměny a rekonstrukce stoupaček i kanalizačních rozvodů,Odborné montáže a osazení boilerů, van, umyvadel , wc, kuchyňských linkek - dřezy, myčky, pračky.,Osazení čerpadel do studní i kalových vod, napojení septiku, kanalizační drenáže, napojení okapů do kanalizačních přípojek,Půdní vestavby, Půdní vestavba je v současnosti velmi oblíbeným prostorem k bydlení. Dříve téměř nevyužívané prostory jsou dnes žádané a pokud se vestavba udělá dobře, bydlení je vysoce komfortní. Pozor! Půdní vestavba se nedá realizovat na každé půdě! Proto před každou plánovanou vestavbou je třeba posoudit míru úprav střechy k uvolnění prostoru pro bydlení. Také je nutné zpevnit podlahu, posoudit, zda charakter a stav nemovitosti dovolí zavést vodu a elektřinu, případně jaké úpravy s tím budou spojeny. Nezapomeňme ani na posouzení možnosti pohodlného přístupu do půdních prostor.Zemní a bourací práce

Provádíme výkopy základů a základových pásů, terénní úpravy rovinných i svažitých terénů, nakládání a přemísťování zeminy a jiných materiálů, rovnání a svahování terénů, bourací práce, výkopové a zahrnovací práce, hloubení rýh pro inženýrské sítě, demoliční práce, výstavba zpevněných ploch a komunikací a jiné zemní či výkopové práce.

 1. demontáž a odvoz starého vybavení včetně nábytku a stavebních hmot,
 2. rekonstrukce bytového jádra typu „ekonomická varianta",
 3. pokládka nových laminátových podlah do všech místností kromě kuchyně a chodby,
 4. pokládka dlažby v kuchyni a předsíni,
 5. výměna interiérových dveří včetně obložkových zárubní,
 6. kompletní rekonstrukce elektro rozvodů včetně zafrézování rozvodů do zdí,
 7. sundání současných tapet/maleb a provedení maleb nových,
 8. příprava rozvodů pro běžnou kuchyňskou linku.
 9. příprava kompletní projektové dokumentace,
 10. demontáž a odvoz starého vybavení včetně nábytku a stavebních hmot,
 11. posunutí nebo vybourání dvou nenosných příček,
 12. rekonstrukce bytového jádra typu „standardní varianta",
 13. pokládka nových laminátových podlah do všech místností kromě kuchyně a chodby,
 14. pokládka dlažby v kuchyni a předsíni,
 15. výměna interiérových dveří včetně obložkových zárubní,
 16. osazení nových bezpečnostních dveří včetně rámu,
 17. výměna starých oken za nová plastová,
 18. kompletní rekonstrukce elektro rozvodů včetně zafrézování rozvodů do zdí,
 19. strhnutí současných omítek/tapet a následné nové vyštukování a malba,
 20. příprava rozvodů pro běžnou kuchyňskou linku,
 21. výměna starých radiátorů za nové deskové.

 

TOPlist