Rekonstrukce koupelen

Rekonstrukce bytového jádra a koupelen pro Prahu a okolí
Firma, se mnoho let specializuje na instalatérské práce, rekonstrukce bytových jader v Praze a jeho okolí, montáže topení a všechny topenářské práce a také na rekonstrukce koupelen, sociálních zařízení, bytů i rodinných domů.
Proč jít do rekonstrukce koupelny či jádra s námi?
    Zaručujeme vám kvalitně odvedenou práci v dohodnutém termínu. Zaměstnáváme zručné a spolehlivé řemeslníky, používáme osvědčené materiály a postupy. Naším sídlem je Praha, realizujeme však zakázky i v přilehlém okolí.
    Pro všechny naše rekonstrukce a ostatní služby poskytujeme záruční a pozáruční servis, na veškeré práce dáváme záruku minimálně 3 roky. Víme, že nejlepší reference je spokojený zákazník, i proto se zaměřujeme na prvním místě na kvalitu. Přitom držíme ceny na přijatelné úrovni.
Konkrétně pro vás zajistíme
Instalatérské práce – Praha. Provádíme vodoinstalační, plynoinstalační a kanalizační práce, které zahrnují rozvody vody v objektech, montáže domovních vodáren a vodoměrů, výměnu vodovodních a odpadních stoupaček, rozvody plynovodů, revize plynoinstalací apod.
Topenářské práce – Praha. Zajišťujeme dodávku a montáž ústředního topení i podlahového topení, rozvody topení, rekonstrukce kotelen a výměníkových stanic, montáž otopných těles aj. Vyřešíme vaše požadavky týkající se topení a vytápění.
Rekonstrukce bytového jádra– Praha. Pokud vám došla trpělivost se starým umakartovým jádrem, potřebujete  rekonstrukci bytového jádra. Celou rekonstrukci provedeme profesionálně a rychle. Součástí této naší služby jsou i rekonstrukce sociálních zařízení nebo kompletní rekonstrukce bytů.
Rekonstrukce koupelny – Praha. Rekonstrukce bytového jádra často zahrnuje kompletní rekonstrukce koupelen. Po dohodě s Vámi vytvoříme koupelnu dle Vašich představ. Zajistíme Vám také záruční i pozáruční servis našich partnerů (JIKA, SANELA, RAF).
Kontakt:
Všestrannost nám pomáhá úspěšně realizovat různé typy zakázek. Všechny naše činnosti se prolínají. Rádi a ochotně přijmeme malou i velkou zakázku, kontaktujte nás, zdarma poptávku naceníme, poradíme, přijedeme se osobně podívat a domluvit na podrobnostech.

TOPlist