Koupelna v paneláku

 


koupelnapanelakStále více lidí, bydlících v panelových domech, se začíná již delší dobu potýkat s problémem, jak vyřešit vestavěnou koupelnu, tzv. bytové jádro. Po dlouhých letech, které lidé již v panelové domě prožili, koupelna, která je centrem bytu, pomalu začíná dosluhovat. Bytové jádro, které má, tak jako téměř vše, svou životnost, se pomalu začíná rozpadat. U většiny panelových bytů je to stejné, že koupelna je spojena s kuchyní. Velký provoz a vlhkost napomáhají tomu, že se kovová konstrukce rozpadá. Hodně lidí řeší tuto situaci tím, že musí bytové jádro „zrušit“, a vyzdívá koupelnu znovu. Tato úprava je sice finančně náročná, ale výsledek stojí za to. Keramické dlažby a obklady, které do nové koupelny použijeme si můžeme vybrat jak v kamenných obchodech, tak na internetu. Zde najdeme velmi širokou škálu produktů jako jsou keramické obklady a dlažby v různých cenových relacích, různých stylů a ve hře je i široká škála barev, které nám jednotliví výrobci nabízejí.  Tak v teple svých domovů můžeme objevit svět koupelen, který nám rozprostře nepřebernou řadu možností, co dál s naší koupelnou, která již dosluhuje a nadešel čas ji obnovit.

Na internetu najdeme online fotogalerie koupelen, kde jsou nám nabízeny realizace koupelen různých stylů. Obklady a dlažby jsou vyráběny ve mnoha velmi zdařilých imitacích přírodních materiálů, ať se již jedná o mramor, kámen, dřevo a spoustu dalších. Kdo si představí svou koupelnu v romantickém stylu, může se obrátit na různé výrobce, například z Itálie jsou k nám dováženy nádherné výrobky např. dlažba a obklad v imitaci mramoru, mimo jiné od keramických společností Atlas Concorde, Impronta Ceramice, Lea a další, které ve svých sériích, věnovaných obkladům a dlažbám představují obklady a dlažby od mramoru téměř k nerozeznání. 
V Imitaci kamene, která je taky velmi vhodným obkladem Vaší koupelny, najdeme u italského výrobce Ariostea, který ve své sérii – nazvané Ariostea Pietre High, nabízí širokou škálu obkladů v imitaci kamene, které jsou určeny nejen pro koupelny, ale jejich použití je daleko širší a určitě zaujmou široké spektrum zákazníků. Náhledy realizací z této série můžete vidět zde.
Tak bychom mohli dále pokračovat, protože nabídka obkladů a dlažeb na našem trhu je velmi široká, takže až se rozhodnete co dál s Vaší dosluhující koupelnou, místem relaxace, které si jistě zaslouží Vaši velkou pozornost, přejeme Vám šťastnou ruku ve výběru toho nejlepšího, co Vám bude dále dlouhá léta sloužit a pomáhat Vám při regeneraci sil pro Vaši každodenní pohodu. Ať se z Vaší dlouhou dobu užívané koupelny brzy stane moderní koupelna!
 

TOPlist