Rekonstrukce rodinných domů

Rekonstrukce rodinných domů a bytů Praha

Vítáme vás na našich internetových stránkách které se zaměřují zejména na rekonstrukce domů a rekonstrukce bytů. Dále se specializujeme také na půdní vestavby a nástavby, zateplení domů a také novostavby. Provádíme také veškeré instalatérské, topenářské a elektrikářské práce, dodáváme a montujeme plastová i dřevěná okna a dveře.

Stavby Dvořák - Rekonstrukce bytů a rekonstrukce domů na klíč.

 
Dále se zaměřujeme a provádíme:

    Přestavba bytového jádra
    Rekonstrukce bytových domů
    Zateplení fasád
    Služby architekta, projektová dokumentace, statika staveb
    Kuchyňské linky na míru, vestavěný nábytek

 
Vyřízení stavebního povolení, ohláška stavby

V případě stavby běžného rodinného domu, který nepřesáhne rozlohu 150 m2, dnes není potřeba stavební povolení, ale stačí vám pouze tzv. ohláška, tedy vaši stavbu pouze ohlásit na příslušném stavebním úřadu. Pokud ale stavíte rodinný dům, který bude mít více jak dvě podlaží a jeho velikost bude větší, jak 150m2, stavba už podléhá stavebnímu povolení.

Nabízíme proto možnost vyřízení vašeho stavebního povolení a plného zastoupení při všech jednáních na stavebních úřadech až po samotnou realizaci stavby. Ušetříte tím hlavně váš čas a peníze.

 
Záruka 60 měsíců

Na veškeré stavební práce, které vám nabízíme, poskytneme plnou 60měsíční záruku.

Takto dlouhou záruku si můžeme dovolit, protože námi provedené práce provádíme v prvotřídní kvalitě a za svoji práci plně ručíme.

Rodinné domy, rekonstrukce, provádění staveb, jejich změn a odstraňování, střešní konstrukce, krovy

Naše firma nabízí svým klientům kompletní stavební servis a stavební práce od zakládáních staveb až po konečné úklidové práce. Provádíme a zajišťujeme veškeré stavební činnosti, zahrnující kompletní výstavby a rekonstrukce střech, rekonstrukce objektů, včetně úprav interiérů pomocí sádrokartonů, pokládání podlah, obkladů a dlažeb, natěračství, lakýrnictví, demoliční práce a mnoho dalších. To vše kvalitně a profesionálně. Pro realizaci Vaší stavby jsme schopni zajistit i inženýrskou a projektovou činnost. Všechny druhy nabízené činnosti najdete v živnostenském či obchodním rejstříku.

Naše firma si hned od svého vzniku v roce 2008 vytvořila dobré jméno. Od té doby máme za sebou desítky úspěšně dokončených zakázek a spokojených zákazníků. Naším cílem je úspěch založený na spokojenosti klienta. Každý projekt je realizován s velkou péčí od přípravných kroků po finalizaci a předání díla. Největší důraz ovšem klademe na komunikaci s klientem, plně respektujeme jeho přání a požadavky. Dalším důležitým aspektem je maximální kvalita při zachování rozumných cen.

Dále se zabýváme:

Zednické a stavební práce • obkladačské práce • sádrokartonové konstrukce SDK, protipožární • zateplení půdních, stropních a střešních konstrukcí • odborné opravy historických objektů s původními stavebními materiály • stavby opěrných zdí a plotů u domů, silnic a potoků • provedení chodníků nebo vjezdů zámkovou dlažbou včetně dodání materiálu • nátěrové a lakýrnické práce • výměny a montáž oken • úpravy terénu • veškeré výkopové práce (ruční i bagrem), pokládky kabelů VN,NN, plynovodů, vodovodů, kanalizací, ale i podezdívek plotů a základů objektů • bourací a demoliční práce (včetně odvozu sutiny na skládku) • sezónní práce: prevence a likvidace následků nepříznivých přírodních vlivů (odklízení napadaného sněhu, odstraňování následků povodní atp.) • horizontální utěsnění stěn a sklepů proti vzlínající a putující vlhkosti • hydroizolační nátěry • hydroizolace základů • obklad umělým kamenem

Stavba rodinného domu, rekonstrukce rodinného domu

Hlavní činností společnosti je stavba a rekonstrukce rodinných domů a
s tím spojené inženýrské a technické poradenství v této oblasti a ve stavebnictví vůbec.

Můžeme se ale pochlubit i dlouholetými zkušenostmi a zkušenými inženýry v oblasti realizace a
rekonstrukce plochých a šikmých střech, krovů a izolací spodních staveb.

Našim cílem je ale i schopnost nabídnout kompletní služby, a proto jsme zařadili do nabídky i oblast
zabezpečovacích systémů proti pádu z výšky, dále pak zajištění stavebního dozoru a v neposlední
řadě pomoc při získání finančních úspor na základě dotačních programů.

Za nás mluví i řada úspěšně dokončených projektů v oblasti stavby a rekonstrukce rodinných
domů, ale i bytové a průmyslové výstavby jak v České republice, tak Slovensku a Pobaltí, které
najdete v našich referencích.

Jsme připraveni Vám poskytnout individuální zákaznický přístup a naše služby pro Vás budou vždy na
té nejvyšší profesionální úrovni.

TOPlist