Přestavba bytu

Pomůžeme Vám. Naše firma zajištuje veškeré stavební, projekční a řemeslné práce, které budete potřebovat při rekonstrukci bytu, rodinného domu. V oboru pracujeme již několik let. Za tu dobu jsme získaly mnoho spokojených zákazníků, ale také spousty zkušeností při přestavbách a úpravách interierů. Zákazník se stává naším partnerem při tvorbě jakéhokoliv záměru, ať už se jedná o drobné stavební úpravy nebo o komplexnější a náročnější rekonstrukce stavebních objektů. Poradíme Vám s návrhem, výběrem vhodných materialů a řešením celé přestavby. Zajistíme také zpracování projektu a grafických návrhů. Při práci dbáme na každý detail a odcházime vždy až po kompletně vykonané práci. Našemu zákazníkovi nabízíme volnou ruku při výběru jakéhokoliv materiálu. Vzhledem k odlišnostem každého individuálního projektu tady neuvádíme tabulkové ceny uvedených prací. Cena se odvádí od požadavku každého zákazníka a náročnosti na provedení rekonstrukce. Kontaktujte nás a přesvědčte se sami, že rekonstrukce nemusí být vůbec drahá. Odborné konzultace, projekty a cenová nabídka.

Přestavba bytů

Přestavba bytů je stále žádanější na českém trhu. Důvodů je hned několik, snad jeden za všechny - finanční náročnost bytu, jak v oblasti topení, tak v oblasti údržby, se nedá porovnat s rodinným domem. Na údržbě bytového domu se podílí hned několik nájemníků. Také vytápěná podlaha od sousedů pod námi nám šetří peníze. A jsme u toho. Peníze, to magické slovo, které nás obklopuje každý den a nám nezbývá, než se s ním neustále zaobírat, protože ceny energií i materiálů neustále rostou.
Jaké finanční prostředky vynaložit na rekonstrukci?

Při rekonstrukci a jeho přestavbě bytu nebo bytového jádra je potřeba dobře zvážit, jak velké finanční prostředky jsme schopni uvolnit na rekonstrukci. Zabráníte tak tomu, že na konci rekonstrukce budete muset dělat kompromisy ohledně standardu použitých materiálů, oken, dveří nebo obkladů. Ve zkratce to znamená, že je dobré mít celý byt opraven ve střední třídě a mít tak ucelený příjemný pocit z dobrého celku, než si pořídit krásné vnitřní olšové dveře s obálkami a doplnit je bílými plastovými okny, protože na nic lepšího nezbyly peníze.

Jsme schopni Vám v této věci poradit a skloubit Vaše finanční možnosti s realitou cen materiálů a výrobků pro přestavbu. Tímto chceme říci, že i za méně peněz se při vhodných materiálech a chuti myslet a věnovat se přestavbě prací i duchem, nechá za relativně málo peněz velmi vylepšit váš bytový prostor. Mnoho drahých materiálů se dá nahradit jinými v lepších cenových relacích zaručující dobrou kvalitu. Při osobní návštěvě našeho zákazníka se společně dobereme cenové relace, kterou by měla rekonstrukce vyžadovat a zvolíme vhodné materiály.
Časový plán rekonstrukce bytu

Výměna částí bytů

Také dodavatelské firmy ohledně oken, dveří, sanitární techniky se ve svých cenách dosti liší a je dobré věnovat se otázce výběru dodavatele opravdu pečlivě. Rovněž časové naplánování je důležité, protože se vždy při rekonstrukci bytu či bytového jádra vyskytnou skutečnosti, které jste původně neplánovali a po odkrytí některých partií se k nim později rozhodnete a tím se doba rekonstrukce prodlouží a pokud v rekonstruovaném bytě bydlíte, tak je to nepříjemné. Je velmi důležité neprovádět rekonstrukce živelně, ale vše dobře naplánovat s jistou rezervou vzhledem k času a ceně. Tímto postupem se vám tato změna stane potěšením z nového domova.

Materiály jsou základní a potlačené, stejně jako barevnost. Bílá výmalba a keramické obklady, černé lesklé lamino a černá matná kompaktní pracovní deska v kuchyni i v koupelně. V celém bytě je mimo koupelny a WC položena podlaha z broušených lakovaných dřevoštěpkových desek. Základní materiály i barevnost odpovídají utilitárnosti panelového domu, ale zachovávají si přírodní charakter a velkorysost povrchu i rozměrů.

TOPlist