Montáže a opravy rozvodů kanalizace

Firma nabízí instalatérské a topenářské práce, montáž vody, topení, plynu, kanalizace a dále čištění kanalizace a čištění odpadů. Hravě si poradíme s dodávkou a kompletací zařizovacích předmětů, např. umyvadlo, vana, výtoková baterie, WC.

Služby provádíme jak v rodinných domech a novostavbách, ale také v panelových, činžovních domech. V případě havárie můžete využít naší NON-STOP pohotovostní služby.

Pokud máte problém s čištěním odpadu, či kanalizace pak jistě využijete našich profesionálních služeb v oboru čištění odpadů a kanalizace za použití profesionální techniky od firmy Rothenberger.

Čištění kanalizace – popis služeb:

  • Tlakové čištění kanalizace
  • Čištění kanalizace za použití vodního paprsku. Bytové domovní a venkovní
  • Mechanické a strojní čištění kanalizace

V místech kde nelze použít tlakové čištění kanalizace nabízíme čištění motorovým perem (frézou) - frézování kanalizace. Na čištění odpadů používáme speciální vyztužená péra o různé velikosti a průměru, na která se nasazují koncovky dle nutnosti použití (frézovací – na mírně ucpanou kanalizaci, vyprošťovací - na vytažení předmětu z kanalizace zpětným chodem apod.)
Revize a rekonstrukce kanalizace

Pokud potřebujete znát stav vaší kanalizace, potom je vám k dispozici naše služba revize kanalizace. Revize se provádí nástrčnou videokamerou, včetně možnosti uložení videozáznamu na DVD. Současně zajišťujeme rekonstrukce kanalizace a rozvodů kanalizačních sítí
Havarijní služba kanalizace

Neodtéká vám odpad, máte problém s domovní kanalizací, či potřebujete odčerpat vodu ze zatopených prostorů, pak využijte naší HAVARIJNÍ SLUŽBY.
TOPlist