Rekonstrukce kuchyňské linky

Již řada našich zákazníku rekonstruovala kuchyňskou linku. Pro řadu z našich potenciálních zákazníků teprve čas výměny kuchyňské linky přijde. Jsme velmi rádi, že jste navštívily naší prezentaci a pevně věříme, že si vyberete něco z našich produktů. Případně nás oslovíte s nezávaznou poptávkou.

Individualita kuchyně

Každý z nás je jiný a každý má svoje individuální nároky na design a funkčnost kuchyně. Vše se vždy snažíme maximálně podřídit výsledku, který očekáváte. Pokusíme splnit veškerá očekávání a zároveň zachovat rozumnou cenu.

Kvalita kuchyně

Protože teprve každodenním užíváním nové kuchyně se ukáže kvalita jednotlivých komponent. Používáme Rakouské a Německé kování a prvky ovládání. Tím samozřejmě zachováme velmi dobrou životnost všech pohyblivých součástí.

Záruka námi dodaných kuchyní

Na všechny plánované kuchyně dáváme 60 měsíců záruku. V případě luxusních provedení nad 200tis. Kč celkové ceny bez spotřebičů je záruka 120 měsíců bez omezení. V případě levných sektorových kuchyní je záruka 24 měsíců. Už naše záruční doby vypovídají o kvalitním materiálu a komponentech.

Grafický návrh plánovaného kuchyňského setu

Každý zákazník po celé ČR má zaměření a konzultaci ZDARMA. Zpracování 3D návrhu je taktéž ZDARMA.

Inženýrské sítě kuchyně a jejich návrh

Ke každé kuchyni provedeme odbornou dokumentaci a návrh inženýrských sítí (elektroinstalace, vodoinstalace, odpady, vzduchotechnika) ZDARMA.

Doprava konzultanta, designera

Pokud nás oslovíte s poptávkou, nebudeme Vám účtovat žádné poplatky za dopravu na místo realizace.

Variabilita kuchyňské linky

Každá námi dodávaná sestava kuchyně má nepřeberné možnosti barevné škály. Lze matné designy nebo s leskem atd. Různé speciální odkládací a potravinové skříňky. Lze měnit cokoli a kdykoli podle daného prostoru.

Interiér na „klíč“

Navrhneme Vám kompletní interiér od světel přes nábytek až po kuchyňskou linku. Samozřejmostí jsou podlahy, kdy používáme podlahový systém Fatra Thermofix.

Certifikace

Všechny námi dodané produkty splňují nejpřísnější normy, jak kvality, tak zdravotní nezávadnosti.

TOPlist