Nejlepší vinyl na trhu – Hvězda vinylů Thermofix

Modernější, ekologičtější a designem k nerozeznání od podlah z přírodních materiálů. Taková je luxusní vinylová podlahovina Thermofi x, která se letos dočkala zajímavých inovací. Při tvorbě nové kolekce nás inspirovaly světové výstavy, zkušenosti ze zahraničních trhů a současné trendy z oblasti interiérového designu. Připravili jsme 17 zcela nových vzorů, které doplňují nejúspěšnější designy z kolekcí Rustikal, Elegance a Stone.

Svět si vyžaduje přirozenost

Kromě nových designů, které přivedly vinylovou imitaci přírodního dřeva a kamene po vizuální stránce k dokonalosti, nastala změna i v úpravě povrchu u kolekce Rustikal. Ta je díky nové struktuře dezénu k nerozeznání od přírodního materiálu. Na první pohled a dotek již nemáte šanci poznat, co je vinyl a co dřevo či kámen.

Doba vinylová

Vinylové podlahy pozvolna vítězí nad klasickými materiály. Tomuto trendu nahrává mnoho faktorů. Hlavním z nich je úspora času při náročném životním stylu. Dřevo vyžaduje pracnou a pravidelnou údržbu. Péče o vinylovou podlahu je minimální. Dřevo časem ztrácí původní vzhled. Vinyl si zachovává originální podobu velmi dlouho. Výměna vzoru je například u dřevěných podlah složitá. Vinyl vyměníte a nahradíte novým vzorem snadněji. Pokud chcete trávit čas zábavou a ne údržbou domácnosti, pak si Thermofix najde cestu i k vám.

Přidali jsme na kvalitě

Na výborných užitných a materiálových vlastnostech, kvůli kterým se Thermofi x stal hvězdou vinylů, jsme neubrali. Naopak. Došlo k vylepšením a to zejména po stránce zdravotní a hygienické. Tyto faktory jsou celosvětově pod značným tlakem. Zdraví máme jen jedno a je třeba si ho chránit i pečlivou volbou nezávadných materiálů.


„Vinylová podlaha Thermofix tak trvale zůstává kvalitní podlahou, na kterou jsme jako montážní firma patřičně pyšní.“

TOPlist