Obklad koupelny

Rádi Vám při výběru Vaší koupelny pomůžeme a poradíme. Nabízíme designové kolekce ze sortimentu významných výrobců koupelnového vybavení, tak i výrobky komfortní a standartní kategorie.

Při obkládání koupelny postupujeme v několika krocích:

  •     příprava stěny
  •     výběr kachliček a lepidla
  •     samotný obklad

 

Příprava stěny koupelny

Předpokladem je holá stěna koupelnyještě neobložená. Chtělo by se postarat o to, aby jste si zeď, na kterou budete obkládat kachličky zajistili proti různým mikrobům a plísním. (Připravky seženete prakticky všude).

Výběr kachliček koupelny

Dalším krokem je výběr kachliček. Nejlepší jsou klasické pálené kachličky, které toho nejvíce vydrží, anebo vinylové. Sežeňte si i lepidlo vhodné na kachličky koupíte ho ve všech obchodech s koupelnami stačí se jen poradit s prodavačem jaké kachličky budete mít a on vám k tomu vybere odborné lepidlo.

Samotný obklad koupelny

Jelikož každé lepidlo musí nějakou dobu schnout tak si naneseme lepidlo, které jsme sehnali v obchodě a počkáme dobu stanovenou na návodu. Vyměříme si a vypočítáme plochu, na kterou budeme dávat kachličky změříme velikost jedné kachličky, ať víme kolik se jich vleze do řady za sebou. A nyní můžeme obkládat dle svého vlastního gusta. Kachličky můžeme i nalámat pro lepší design, záleži jen na Vás a výběru vhodných kachliček do vaší koupeln

TOPlist