Rekonstrukce jader

Specializujeme se na rekonstrukce bytových jader a rekonstrukce koupelen v jakýchkoli objektech.
Dále provádíme výstavbu koupelen v novostavbách, zřízení dlažby na chodbách a terasách. Rekonstrukce koupelen. Rekonstrukce koupelen, rekonstrukce bytových jader

Pokud jste se rozhodli pro rekonstrukci vaší koupelny, měli by jste vědět několik základních informací, které vám pomohou s rozhodováním, jak by měla vaše koupelna vypadat. Vždy je dobré se nejprve poradit s odborníkem. Nepouštějte se do rekonstrukce sami. Nikdy nedocílíte takové užitné hodnoty a kvality, jako specializovaná firma, která se o vše postará. Má to samé výhody, ať už jsou to ty obvyklé, jako například 10% DPH, záruka na práci i materiál, nebo ty opomíjené, a sice, neřešíte dopravu materiálu, nic nezařizujete, jste v kontaktu pouze s jedním člověkem a v neposlední řadě, nemusíte si na to brát dovolenou v práci, tu můžete věnovat spíše rodině, nebo vašim koníčkům.

My nabízíme výstavbu vaší koupelny od návrhu po realizaci. Vaši starou koupelnu zlikvidujeme a místo ní vybudujeme novou, přesně tak, jak si ji představujete

Rekonstrukce koupelen realizujeme ve všech typech koupelen v bytech i v rodinných domech.Obnovujeme a modernizujeme v klasickém i moderním provedení..Rekonstrukce koupelen provádíme od jednoduchých, ekonomicky nenáročných až po provedení jedinečná a luxusní. Ve spolupráci s firmou KERAMA zajišťujeme dodávku veškerého materiálu a 3D návrhy koupelen na Vámi vybraný obklad s dlažbou a zařizovací předměty.

 

Co vás čeká při rekonstrukci bytového jádra?

 1.  Vybouráme stávající bytové jádro, rozvody vody a elektřiny, sanitu.
 2.  Vzniklou suť odvezeme a zařídíme likvidaci na skládce.
 3.  Vyzdění chybějících příček moderními technologiemi YTONG a RIGIPS (sádrokarton).
 4.  Osazení kovových nebo obložkových zárubní a nových dveří dle Vašeho výběru.
 5.  Instalační šachtu zakryjeme tak, aby nerušila elegantní vzhled nové koupelny.
 6.  Nové zpracování rozvodů elektřiny včetně vypínačů a zásuvek dle Vašeho výběru.
 7.  Rekonstrukce bytového jádra zahrnuje i štukové omítky na neobložených stěnách a stávajícím stropu, namontujeme sádrokartonový podhled, osvětlení koupeny (například bodovky).
 8.  Zpracujeme nové rozvody vzduchotechniky, samozřejmostí jsou ventilátory nebo větrací mřížky.
 9.  Nové rozvody vody.
 10.  Nové rozvody kanalizace.
 11.  Připravíme nové připojení pračky.
 12.  Neobložená místa vymalujeme v barvách dle Vašeho přání.
 13.  Dodávku a montáž nové vany, sprchového koutu, umyvadla, WC a dalších doplňků dle Vašeho výběru.

 

TOPlist