Fasády

Naše společnost ve spolupráci s firmou EXTHERM je předním dodavatelem fasádních systémů. Fasády vzhledem ke zvyšujícím se nárokům na tepelně izolační technické parametry obvodových plášťů budov nabývají spolu s nárůstem cen energií na pozornosti. Certifikovaný stavební systém EXTHERM fasády je tím pravým řešením pro Vaši fasádu.

Nová fasáda anebo kolik lze ušetřit?

Z výsledků měření je zřejmé, že tepelné ztráty obvodovým pláštěm budovy/fasádou se pohybují kolem 30 – 40% z celkových úniků tepla objektu.

Co je potřeba vyřešit při nové fasádě:

 1. Detail použití lišt a rohů
 2. Jak postupovat při provádění zateplovacího systému
 3. Jak vybrat povrchovou úpravu fasády
 4. Kotevní plán hmoždinek
 5. Orientační návrh tloušťky tepelné izolace EXTHERM
 6. Informace k probarveným omítkám
 7. Jak spočítat plochu fasády
 8. Jak vybrat lepící a stěrkovací tmel
 9. Jak vybrat příslušenství ETICS
 10. Odstíny nevhodné pro kontaktní zateplovací systémy
 11. Talířové hmoždinky
 12. Požární bezpečnost staveb

Proč fasády od nás?

Naše společnost Qsale Group s.r.o . poskytuje svým zákazníkům kompletní certifikovaný fasádní a stavební systém, který splňuje nejnáročnější tepelně technické parametry. Tepelná izolace fasády je nejdůležitějším krokem při zateplování domu, a proto nabízíme kvalitní izolace a také vhodné fasádní barvy.

Zateplením fasády ušetříte víc než myslíte

Podle statistik uniká obvodovým pláštěm (fasádou) až 40% tepelné energie. Zateplení fasády je investicí s relativně velmi rychlou návratností, která se vám podle jednoduchých propočtů jednoznačně vyplatí. Navíc fasáda plní i estetickou funkci mající vliv na komfort bydlení. Je to obrovské zhodnocení nejen nemovitosti, ale zároveň se tím šetří i příroda a nerostné bohatství naší země.
V našem širokém sortimentu proto naleznete 900 odstínů omítek a barev.

TOPlist