O nás

Naše společnost je certifikovaný partner pro montáž interiérových dveří VERTE. Zabýváme se dodávkou a montáží interiérových a exteriérových dveří v celé Praze. Máme kompletní portfolio služeb zaměřených na spokojenost našich zákazníků.
Jsme přední dodavatel interiérových a exteriérových stavebních výplní v České republice. Naše tradice sahá již 20 let zpět. Začínali jsme s osazováním výplní i od jiných výrobců a proto jsme schopni poskytnout zákazníkovi širokou paletu možností pro výběr nových dveří a zárubní. Tímto jsme vždy získávali náskok před konkurencí, protože nabídneme více možností a kvality za rozumné ceny.

Zaměření a cenová kalkulace

Po prvotním kontaktu zákazníka předáváme vaši poptávku na obchodně – technický úsek společnosti a provedeme kontakt potenciálního zákazníka. Po kontaktu a domluvení termínu schůzky přijedeme zcela ZDARMA na místo montáže a provedeme kompletní konzultace a zaměření. Následně vypracujeme cenovou nabídku a pošleme zákazníkovi na email. Po schválení výběru dveří, otvírání a barevnosti dekorů provedeme objednávku u výrobce. Obvykle je dodací doba od 4 do 6 týdnů.

Kvalita prováděné montáže

Dveře a zárubně, které montujeme a osazujeme, jsou velmi stylové a kvalitní nejen materiálově, ale i vzhledem a tradicí. Proto je pro nás velmi důležité ve vztahu k našim zákazníkům provádět montáž odborně a dle systému výrobce. Dbáme na bezpečnost montáže i vzhledem k oblasti a podmínkám v objektu objednatele. Celá montáž a průběh objednávky probíhá dle kontroly kvality ISO 9001:2002.

Montážní materiály

Použití kvalitních montážních materiálů zaručuje dlouhé a bezproblémové užívání našich dveřních systémů. Mezi naše partnery pro dodávku montážních materiálů pro interiérové dveře patří společnosti: Soudal, Den Braven, Henkel atd. Dbáme především na to, aby bylo zajištěno správnost použití montážních materiálů a technologických postupů. Pravidelně necháváme naše techniky doškolovat v moderních trendech stavební chemie a postupech její aplikace při systémové výstavbě.

Školení techniků a montážníků

Pravidelně se účastníme školení pořádaných výrobci a získáváme certifikace o úspěšném složení atestů a zkoušek pro odbornou montáž. To našim zákazníkům zajistí profesionalitu a kvalitu prováděných služeb.

Záruka na produkty

Na portfolio a dodávané produkty a služby poskytujeme standardně 24 měsíců záruky. Pokud se jedná o větší zakázky, jsme schopni poskytnout i delší záruky dle velikosti zakázky. Rozsahy záruk poskytujeme ve škále: 24, 36, 48, 60 a i 72 měsíců.  To samo o sobě hovoří o našem cíli dlouhodobě poskytovat kvalitní služby.

Servis a pravidelný servisní interval

Našim zákazníkům poskytujeme i kompletní servis a pozáruční opravy. Je dobré provádět zejména u exteriérových dveří pravidelné kontroly a promazání namáhaných části dveřních systémů. Případně seřízení na pantech a mechanismech. Náš cíl je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet a bude nás doporučovat.

TOPlist