Konstrukce dveří

Hlavním krédem výrobce dveří VERTE:
„Jsme otevření změnám, kloníme se k novým ideám, kreativita je náš život. To vše samozřejmě nachází svou odezvu v interiérech našich zákazníků.“

Moderní a stylové dveře

Moderní značka Verte dokonale kopíruje nové moderní trendy ve stylistice a to díky dynamicky se měnící nabídky, která odpovídá aktuálním požadavkům trhu. Využitím nejnovějších technologických postupů a vysoké kvalitě použitých materiálů, dosahuje VERTE kvalitního produktu, který splňuje vysoké nároky na provedení. Kolekce Verte splní očekávání i těch nejnáročnějších klientů.
Konstrukce křídla VERTE
Křídla dveří VERTE jsou technologicky na nejvyšší úrovni. Níže si popíšeme celou konstrukci křídla a hlavní přednosti oproti konkurenčním produktům.

Hlavní výhody konstrukce křídla dveří VERTE

1.    Rámová – desková konstrukce poskytuje stabilitu a bezporuchovost užívání dveří VERTE.
2.    Polo drážkový systém křídla dveří umožňuje variabilitu provedení
3.    Žádné zasklívací lišty – dveře VERTE nemají, aby nekazily jedinečnost vzhledu a designu
4.    Vertikální rámy z kvalitních MDF materiálů šíře 40mm a 35mm
5.    Bezbarvé provedení anti vibračních „U“ těsnění garantuje skvělý design bez rušivých elementů
6.    Tvrzené sklo o tloušťce 4 mm garantuje odolnost proti nechtěnému rozbití běžným provozem
7.    Kvalitní pojiva pro stabilní spoje MDF materiálů umožnují dlouhou životnost a dobrou odolnost
8.    Vysoká odolnost na teplotní rozdíly včetně vlhkosti

Dostupnost řešení variant

Hlavní výhoda řešení dostupnosti barev a stylů dveří je umožněno použitím speciálních syntetických materiálů Decor, Dur a Cortex.

Hrany křídla dveří VERTE

Všechny hrany křídla jsou vyrobeny s profilem hranatým. Na rám křídla je aplikována povrchová úprava obvodově – tato nová technologie nám umožňuje dosáhnut perfektního vzhledu a užitkovosti výrobku – v polodrážce (vertikální rámy) nejsou viditelné žádné materiálové spoje, navíc spodní a horní hrana křídla je chráněná před vlhkostí.
Horní hrany vertikálních rámů jsou vyhotoveny metodou Touchwood, přetisk v barvě křídla, spodní hrany ošetřeny proti vlhkosti speciálním vodo-odpudivým přípravkem. Křídla VERTE tvoří komplet s fixní nebo regulovanou zárubní VERTE. V posuvné verzi je komplet s posuvným systémem do zdi nebo na stěnu VERTE.

Možnosti vybavení dveří

Dveře Verte jsou standardně osazeny zámkem o rozteči 72*55mm, dostupné ve verzích pro cylindrickou vložku nebo dozický zámek. Závěsy jsou stříbrné nebo zlaté. Je možné připravit ventilační výřezy kulaté a to i ve dvou řadách. Výřezy jsou kulaté. Křídlo je připraveno na případné seříznutí a to až do 30mm. Ovšem je nutné ošetření vodo-odpudivým prostředkem.
Dodatečný systém řešení křídel dveří
Dvoukřídlé se skládají z aktivního křídla a tzv. pasivního křídla, které je vybaveno proti plechem zámku. Pro celý komplet je nutné objednávat zárubně pro dvoukřídlé dveře.

TOPlist