Interiérové dveře

Dveře a zárubně si nepořizujeme na pár let. Proto by měly v interiéru nejen dlouho a spolehlivě sloužit, ale i dobře vypadat a být kvalitní. Dnešní snaha o snížení nákladů při pořízení je často velmi špatná. Pořizujte interiérové dveře jako praktickou a sladěnou součást celého interiéru. Dveře si musí rozumět s dispozicemi vašeho bytu či domu i se vším jeho vybavením, proto Vám nabízíme širokou škálu barevných vzorků. Nenakupujte dveře jako rohlíky. Protože prostě jimi nejsou..

Kdy začít vybírat dveře?

Již od počátku všech realizací při přestavbách interiéru upozorňujeme naše zákazníky na nutnost vyřešit dveře, co nejdříve. Prvním z důvodů je nutnost sladění dveří vůči podlaze a vybavení bytu a druhým důvodem jsou čekací lhůty ve výrobě. Každé dveře, které nejsou bílé plné nebo standardizované se vždy vyrábějí dle objednávky. Obvyklé dodací lhůty jsou 3-6 týdnů.

Jak tedy postupovat při výběru?

Ideální je dohodnout si schůzku s naším technikem, který s vámi projde katalog a možnosti řešení. Provede správné zaměření otvorů, aby Vás potom nepřekvapila cena v případech hlavně nadrozměrných otvorů. Doporučí vám nějaké varianty vzhledem k Vašim finančním možnostem a umístění v interiéru.

Jaké je správné dveřní křídlo?

Dveřní křídlo nemusí pouze opticky oddělovat prostor a bránit v úniku tepla a šíření hluku. Například vstupní dveře do bytů by měly chránit váš majetek, a proto byste si je měli pořídit v bezpečnostním provedení minimálně třídy 2. Dveře spojující obytný prostor s garáží nebo technologickou místností zase vyžadují speciální vnitřní úpravu odolnou proti požáru do 30 minut. A pro místnosti jako je pracovna, ložnice, kuchyně nebo dětský pokoj existují speciální dveře. Jedná se o protihlukovou variantu dveřního křídla – se speciální výplní, díky které si snadno zajistíte soukromí a nerušený klid, ať už na spánek nebo práci Proto je nutné vždy dbát na správný výběr. A proto Vám rádi poradíme a vysvětlíme vše.

Co Vám ke dveřím jsme schopni dodat?

Naše společnost má i vlastní truhlářskou dílnu a proto jsme schopni vám dodat nejen kvalitní dveře, ale i například celé vestavěné skříně v barevném provedení dveří. Tím dokážeme sladit celý interiér na míru. Dále jsme schopni i přelakovat parkety do podobného odstínu dveří anebo dodat celou novou podlahu.
Cena vs. Kvalita?
Ano existují i varianty i kvalitních dveří, které nejsou tak drahé a splní účel. Proto se Vám snažíme najít cestu, která bude schůdná jak pro vaši peněženku, tak pro Vaši domácnost.

TOPlist