Vzorky barev

Dveřní systém VERTE nabízí portfolio dekorů a barev dle možností výrobce. Níže najdete jednotlivá barevná provedení dveří a zárubní. Dýhy jsou velice realistické a věrohodné.

Dřevěný dekor dveří?

Milujete dřevo a toužíte se jeho dekorem v bytě obklopit a sladit celý byt do stejného designu? Nechte se přírodou inspirovat, ale nepřehánějte to. Při zařizování nového bydlení si nechte poradit u odborníků, kde podlahu, dveře nebo nábytek kupujete, protože sladit vše k dokonalosti bývá velmi složité.

Podlaha a dveře?

Každý si nedokáže představit, jak k sobě vybraný dekor podlahy, interiérových dveří nebo barvy stěn budou ladit. A co teprve vybrat správný nábytek! Je všeobecně známo, že velká plocha, ke které podlaha bezpochyby patří, udává styl celého interiéru, a proto je dobré najít i vhodné dveře. A tady nezáleží jen na dekoru a odstínu barvy, ale také třeba formátu lamel nebo prken, které si do svého domova vyberete. Je třeba řešit celý interiér komplexně a v této závislosti vybírat dveře s podlahou. Naše společnost je schopná navrhnout vám i podlahu k vybraným dveřím nebo obráceně.

Jak správně sladit interiér?

Dekory dřeva se velmi dobře snáší se sklem i kovem a lesklými plochami, které odlehčují masivní strukturu dřeva a dávají prostoru určitou lehkost. Jistě jste si sami všimli, jak s těmito materiály a doplňky v proměnách interiérů pracují v dnešní době designéři a návrháři. Ti se nebojí sáhnout ani po tmavších úpravách dřev, například po šedé či tmavém ořechu atd. Sami ze zkušenosti víme, že interiér sjednocený i v tmavé barvě s lehkými prvky kovu a lesku je nádherný.
„Odlehčení tmavé podlahy a dveří se provádí světlejším nábytkem nebo prvky skla a kovu, který pak v interiéru daleko více vynikne.“

TOPlist