Interiérové a exteriérové dveře VERTE

VERTE je značka dveří, která byla vytvořena na základě moderních trendů v oblasti interiérového designu a vyplnění stavebních výplní. Mnohaleté zkušenosti týmu VERTE pomohly vytvořit moderní kolekce, které reflektují aktuální potřeby trhu a zákazníku ve velmi širokém rozsahu.

Továrna společnosti VERTE

Moderní továrna a stroje společnosti VERTE poskytují flexibilní základnu pro všechny typy zákazníků požadujících kvalitní a moderní dveře a zárubně. Technologie VERTE využívá a přetváří hodnoty společnosti PORTA DOORS v nové možnosti řešení interiérů a exteriérů.
Zaslat poptávku

Proč si vybrat dveře VERTE?

  1. Anti vibrační těsnění – poskytuje kvalitní odhlučnění prostor
  2. Kvalitní provedení polo drážkového křídla
  3. Rám křídla je obvodově olepen a tím je garance bezešvého provedení
  4. Závěsy dveří řady Premium ve 3 provedeních
  5. Regulovaná zárubeň s inovativním systémem
  6. Fixní zárubeň s rovnou hranou

Technologie dveří a zárubní VERTE

Využitím nejnovějších technologických postupů a vysoké kvalitě použitých materiálů použitých při výrobě i montáži docílil výrobce VERTE kvalitního produktu, který splňuje vysoké nároky na provedení. Hlavním atributem kolekce, na který je potřeba upozornit, je použití inovativní technologie: obvodové pokrytí produktu. Spojení materiálu na zárubních i dveřích je prakticky pro zákazníky neviditelné a to z důvodu umístění spoje do vnitřní části polodrážky. Tímto užitím technologie je estetický efekt mnohonásobně větší a hrany dveří jsou odolnější na mechanické poškození a namáhání. Vytvořením kolekce dveří VERTE brala společnost PORTA v potaz všechny části dveří, speciálně doplňkový sortiment, který musí být nejen kompatibilní, ale také estetický a dává nezaměnitelný charakter výrobkům VERTE.

Modely a design dveří a zárubní

Každá modelová skupina výrobků je osobitou formou designu, v rámci které nabízí křídla s různým stupněm prosklení a s různým uložením výplní a skel. K dispozici naším zákazníkům dáváme možnost přizpůsobení křídel jednotlivým typům interiéru např. koupelna, šatní prostor, pokoj apod.

Inovace a stylizace VERTE

Bezrámová křídla, moderní stylizace, to je ideálně spasovaná zárubeň s rovnou hranou a šířkou krycí lišty ve velikosti 8 cm, která dává vyniknout nezaměnitelné image dveří VERTE. V nabídce rovněž naleznete dveře dvoukřídlé včetně posuvných systémů, které jsou velmi populární a doporučované architekty, hlavně v interiérech kde není možnost užití standardních otočných dveří. Doporučujeme dveře značky VERTE jako výrobky, které prezentují a zaručují nejvyšší jakost výroby, dlouhou životnost a bezproblémové užívání všem náročným zákazníků, kteří řeší kvalitu a dostupnost. Vhodnost užití celé škály produktů dveří VERTE je od domácích uživatelů až po korporátní společnosti.

TOPlist