Rekonstrukce bytů a domů

Naše společnost provádí rekonstrukce bytů ve všech typech výstavby již několik let. Najdeme v každém bytě/domě různé možnosti řešení a návrhů. Ideální se je vždy sejít s naším pracovníkem v daném bytě a probrat možnosti řešení. Celá konzultace je poskytována zcela zdarma. Stačí si pouze přes email nebo přes telefon dohodnout schůzku. Rádi přijedeme.

Bytová rekonstrukce logo

1.    Specializujeme se na rekonstrukce domů/bytů
2.    Garantujeme kvalitu práce - pouze český řemeslník
3.    Garantujeme cenu - dodržujeme rozpočet
4.    Flexibilita - jsme flexibilní případným změnám

 Návrh řešení rekonstrukce

Je třeba si vždy na začátku vytyčit hlavní prvky funkcionality daného bytu. Pro kolik lidí, jak bude rozložen atd. Dle toho Vám navrhneme optimální postupy a budeme korigovat celý návrh ve vaší cenové hladině. Proto se vás vždy zeptáme jaký máte "strop" možné investice. Zda je to s vybavením nebo bez. Zda počítáte do této ceny i kuchyň atd.

Mnoho otázek a trochu přemýšlení

Vždy se snažíme vás nezatěžovat Stavební technologií, ovšem vysvětlujeme dané možnosti rekonstrukce. Je proto dobré si Váš budoucí byt alespoň zhruba nakreslit a pak je vše o kousek snazší. Jde především o rozložení nábytku, televize, kde bude dětský pokoj atd. Občas se stane, i když bychom to neměli říkat "že něco nejde". Může se to stát. Pak se samozřejmě snažíme najít kompromis, který Vám bude nejvíce vyhovovat. Většinou se to stává, když zákazník chce mít toaletu na druhé straně bytu, kde není možnost svést odpad nebo když se snaží bourat nosné příčky.Ne vždy vše jde. Ale snažíme se o to aby to šlo maximálně dle Vašich představ.

Kalkulace rekonstrukce bytu

Při kalkulaci celého bytu vycházíme ze systémového řešení. To znamená, že všechny materiály použité během výstavby by měli být systémově řešeny, aby nedocházelo například k prasklinám zdiva atd. "Ušijeme" celé řešení na míru danému prostoru a všem Vaším požadavkům. Obvykle zpracujeme celou kalkulaci d druhého dne, protože je to pro nás "rutina". Tím je také dána určitá profesionalita. Občas nás překvapí některé firmy, obzvlášť živnostníci, kteří kalkulaci přinesou po týdnu(někdy i déle) na kusu "toaletního" papíru. Asi takový živnostník bude levnější a nemusí být hned od začátku špatný, ale určitě ho budete mít problém sehnat za půl roku až Vám bude kapat sifon.

 Plány rekonstrukce a přilba

Dbejte na správný výběr a dobrý pocit již od začátku

Znovu se k tomu vracíme, protože chceme, aby stavebnictví v ČR dostalo punc kvality, protože ještě pořád máme zažitého zedníka s pivem a to není prostě důkaz profesionality. Co znamená, když k Vám na byt přijede někdo ve starém autě, vypadá že byste mu dali pětikorunu na rohlík. Znamená to jediné. Ten člověk není úspěšný. Ten člověk vezme jakoukoli práci za "mrzký peníz". Ale jak to asi dopadne? Termín nebude splněn. Dílo bude kvality "C až D". Záruka na dílo bude nula., protože už druhý den potom co dostane zálohu o něm neuslyšíte a neuvidíte ho. Je to trochu krizový scénář a neříkáme, že se to musí stát. Ale opravdu máte zapotřebí se stresovat?

Základní rozdělení výstavby:

1. Panelová výstavba

V panelové zástavbě jsou daleko složitější velké úpravy. Zejména kvůli statice domu a ostatním nájemníků. Dále je v těchto domech větší problém přesouvat příčky a měnit výrazně dispozice. Ovšem s trochou kreativity se i toto dá.

Rekonstrukce bytu a kuchyně

2. Cihlová nebo jiné zástavbě

V cihlové výstavbě se provádějí rekonstrukce daleko více kreativněji ovšem jsou zde také problémy například s podlahami, které ve starých domech je nutné dobře připravit na nové podlahy.

Rekonstrukce v cihlové zástavběcihlova zastavba rekonstrukce

TOPlist