Nové podlahy ve starém domě

Abyste jednou položené podlahy nemuseli měnit příliš často a nejlépe již nikdy, je nejdůležitější pečlivý výběr materiálu podlahy, příprava pevného a rovného podkladu pod podlahu, vhodně zvolená technologie pokládky podlahy, ale především kvalitně odvedená práce zkušeného podlaháře.
Podlahy Vám nabízejí kvalifikovanou práci vybraných odborníků v oboru pokládání podlah se zárukou na materiál podlahovin i na práci našich podlahářů. Dodáme Vám plovoucí podlahy, dřevěné podlahy, laminátové podlahy, linoleum, marmoleum, bambusové podlahy, kamenné podlahy, korkové podlahy, dlažby nebo koberce dle Vašeho výběru a naši vyškolení podlaháři provedou jejich odbornou pokládku kdekoli
Služby Podlahářství

  • Pokládání podlah
  • Pokládání koberců
  • Renovace podlah

Při stavbě, rekonstrukci bytu, domu začínáme vybudováním pevných základů. Návrhu domu, vybranému materiálu i zhotovení je nutno věnovat maximální pozornost - budoucí dodatečné přestavby domu stavbu vždy prodražují. Stejně tak při výběru podlahy je na místě odborný přístup - jedině vhodně zvolený materiál podlahy, pečlivě připravený podklad pod podlahu, správně zvolená technologie pokládky podlahy a v neposlední řadě položení podlahy zkušeným podlahářem, jsou předpoklady dlouhé životnosti podlahy, z níž se můžeme těšit nejen my, ale i budoucí generace.
 
Vybrané podlahy či koberce pro pokládku, si můžete výhodně objednat přímo u nás (viz nabídka podlah), případně si je zajistíte sami u jiného prodejce podlahovin. Litá podlaha nové generace anhylevelLité podlahy představují moderní a rychlé řešení, které se používá pro snadné dosažení dokonalé roviny povrchu. Jsou využívány v rodinných domech, bytových komplexech, administrativních budovách a také v průmyslových objektech. Nabízejí totiž četné výhody ve srovnání s tradičním cementovým potěrem. Jaké to jsou? V současné době je nejvíce používaná litá podlaha AnhyLevel tvořená takzvanou anhydritovou směsí, tedy anhydritem (síranem vápenatým), plnivem, speciálními přísadami a vodou. Smícháním těchto látek vzniká vysoce tekutá hmota, vyhledávaná pro své samonivelační schopnosti. Díky rovnoměrnému rozlití této hmoty, je zajištěna dokonalá rovinatost podlahy bez nutnosti provádění dilatačních spár na plochách o velikosti až 600m2 (odchylka rovinatosti je ±2 mm/2m). Tím se podstatně zjednodušuje celý proces pokládky nášlapné vrstvy, která je znatelně méně fyzicky i časově náročná.

Jak to funguje?

Po nalití anhydritové směsi se pomocí natřásací latě provádí její odvzdušňování a nivelování. Ve srovnání s tradičními cementovými potěry tak odpadá fyzicky náročné rovnání a zahlazování v kleče a další běžné činnosti, protože se směs aplikuje ve stoje. Díky absenci těchto prací se vyhnete navýšení nákladů a navíc ušetříte čas, který byste jinak věnovali na provádění dalších vrstev (stěrky apod.). Další čas ušetříte díky rychlému tuhnutí směsi, jelikož litá podlaha je pochozí již po 24-48 hodinách, přičemž lehké zatížení je možné již po 4-5 dnech. Její vysoká rovinatost umožňuje přímou pokládku pochozích podlahových vrstev (dlažby, laminátové podlahy, dřevěné podlahy, koberců apod.). Litá podlaha je také ideálním řešením při využití podlahového topení. Díky vysoké tekutosti dokonale obalí trubky podlahového vytápění, čímž dochází k rychlému a stejnoměrnému přenosu tepla.
Cementový potěr CemLevel
Dalším představitelem litých podlahových směsí se všemi zmíněnými výhodami je CemLevel. CemLevel je speciálně modifikovaný cementový potěr z tekuté směsi na bázi hydraulických pojiv, jemnozrnného kameniva, plniva a speciálních přísad. Stejně jako již zmiňované lité podlahy tvořené anhydritovou směsí je specifický svou vysokou tekutostí. Přesto nabízí možnosti, které anhydritové směsi nabídnout nedokážou. Dá se totiž použít i v místech, kde není anhydritový potěr možný. Týká se to převážně trvale vlhkých prostředí, které jsou například v okolí bazénů, sprchách, prádelnách, či saunách. CemLevel je vyráběn v pevnostních třídách 20, 25 a 30 MPa, čímž bez problémů garantuje požadované pevnosti podlah, a to navíc bez nutnosti jakéhokoliv vyztužení! Při použití speciálního postřiku, který je aplikován po uložení směsi, není již potřeba povrch podlahy brousit.
Na místo pokládky jsou směsi AnhyLevel a CemLevel dopravovány v libovolném množství autodomíchávači a jsou připraveny k okamžitému použití. Pomocí šnekových nebo pístových čerpadel je lze dopravit až do vzdálenosti 180 metrů nebo do výšky cca 20 podlaží.
Vyzkoušejte výrobky AnhyLevel a CemLevel
Využijte výhod a pohodlí při pokládce litých podlah a vyzkoušejte výrobky AnhyLevel a CemLevel, které vás jistě nezklamou.

Přibližně 70 % zakázek získáváme na doporučení
Naší prioritou je spokojený zákazník - toto je "zaklínadlo", které mají všichni zaměstnanci stále na paměti. Každý zákazník je pro nás důležitý. Naši zákazníci s k nám vracejí a doporučují nás svým známým. A to je pro nás jednoznačná priota.
Z naší nabídky plovoucích podlah:
Třívrstvé dřevěné podlahy: Admonter - přírodní podlaha
Co je důležité ve Vašem životě? Nejde nakonec o to, dosáhnout pravé hodnoty? Pocit životní pohody, bezpečí, přirozenost, zdraví, kvalita, zachování po mnohá desetiletí? Rozhodnutí pro Admonter přírodní podlahy je rozhodnutí pro zcela mimořádné žití. Žití s pravou hodnotou.
Třívrstvé dřevěné podlahy: Haro
Vítejte ve světě Haro, splňujícím všechny nároky. Pohled zpět na 135 letou úspěšnou historii firmy nám potvrzuje, že naše cesta nekompromisního managementu jakosti je správná. U Haro pohlížíme na jakost vždy z několika perspektiv: Nestačí nám vytvořit prvotřídní parketové podlahy. Naše produkty jsou měřítkem při realizaci technických inovací. Haro je tedy svým jménem zárukou prvotřídní kvality "Made in Germany".
Třívrstvé dřevěné podlahy: Steirer Parkett
Domov je snad pro každého tím klidným místem, kam se opravdu rád vrací. Místem, kde čerpáte novou sílu a energii. Podobným místem klidu bývá i les. Nekonečný prostor ticha a svobody, kde se koruny stromů dotýkají nebe. Prostor svěží vůně a harmonie. I Vy můžete sdílet tuto atmosféru díky podlahám Steirer parkett. Zaujmou Vás vysokou kvalitou zpracování a skvělým povrchem, nabízejí Vám též neobyčejně velký výběr dřevin a barevností.
Třívrstvé dřevěné podlahy: Modernline
Každý moderní interiér lze zvýraznit zajímavou podlahou. A v současnosti máte velmi rozmanitý výběr. Velmi výraznou pozici na evropském trhu dnes zaujímají tzv. proužky, neboli dřevěné podlahy, jejichž design je tvořen úzkými delšími proužky, které jsou poskládány do řemínku. Do této kategorie patří i dřevěné podlahy Modernline.
Dvouvrstvé dřevěné podlahy: Weitzer Parkett
Rakouská firma Weitzer Parket byla založena v roce 1831 a dnes zaujímá významné postavení na evropském trhu. Dlouholeté zkušenosti se zpracováním dřeva a parketových podlah jsou záštitou nejvyššího standardu provedení. Weitzer Parkett nabízí širokou škálu dřevin od klasických jako je dub, buk až po dřeviny exotické (Akacie, Afcelie, Jatoba, atd.).
Dvouvrstvé dřevěné podlahy: Listone Giordano
Jste nároční k sobě i svým blízkým? Chtějte maximum též od Vaší nové podlahy Listone Giordano od firmy Margaritelli. Tyto dvouvrstvé podlahy jsou určené k celoplošnému lepení a patří ke klenotům naší nabídky. Nechte se hýčkat luxusem.
Dvouvrstvé dřevěné podlahy: Fineline
Podlahy vyrobené z proužků dřeva jsou trendem současného moderního bydlení. V Dua Design Fineline mají proužky dřeva cca 10 mm šířku a jsou nepravidelně poskládány vedle sebe. Tyto dřevěné 2-vrstvé parkety jsou navíc díky své skladbě velmi stabilní. Nášlapnou vrstvu dřevěných parket tvoří cca 4 mm ušlechtilého tvrdého dřeva, spodní část cca 6 mm ekologického plantážového dřeva.
Masivní dřevěné podlahy: klasické parkety (vlysy)
Charakteristická tloušťka 22 mm u masivních parket zaručuje velmi dlouhou životnost podlahy, která se měří na desetiletí a staletí. Důkazem toho jsou staré paktetové podlahy v historických objektech, které po důkladné renovaci opět získaly vzhled nové podlahy. Snadná obnovitelnost povrchové úpravy a téměř neomezená životnost zvyšuje hodnotu vaší nemovitosti.
Masivní dřevěné podlahy: bambusové podlahy
Pokud chcete mít doma, v kanceláři či tělocvičně netradiční podlahu, která se pomalu stává trendem u nás i v zahraničí, Vaší správnou volbou jsou bambusové podlahy. Určitě Vás zaujmou svým jedinečným vzhledem, který se odlišuje od všech běžných i exotických dřevin. Bambusové parkety jsou přibližně dvakrát tvrdší než vlysy dubové a jsou velmi odolné vůči opotřebení.
Masivní dřevěné podlahy: mozaiky
Průmyslové mozaiky se vrátily do dnešních interiérů. Své místo tu měly téměř vždy, jen jejich obliba se časem zmenšila. Populární byly mozaiky zejména dubové, bukové či jasanové, a to kvůli své cenové dostupnosti. Dnes je vše jinak a dá se říci, že přichází doba "kantovky".
Laminátové plovoucí podlahy: Haro
Vítejte ve světě Haro, splňujícím všechny nároky. Ještě nikdy nebyla dána natolik neomezená možnost seberealizace a využití vlastních představ o estetice, jako dnes. Dobám jednotné módy už dávno odzvonilo , různé splývají a dávají vznikat dennodenně novým kombinacím a individuálním směrům. Aby bylo možné tomuto trendu vyhovět, začala firma Haro včas s vhodným rozšiřováním sortimentů laminátové plovoucí podlahy.
Laminátové plovoucí podlahy: Egger
Laminátové podlahy Floorline patří k tomu nejlepšímu, co v současné době nabízí evropský trh. Rakouský výrobce Egger E.F.P. navíc jako jeden z mála kontroluje své produkty od počátku až po finální výrobek, jelikož si je sám vyrábí. Díky tomu máte možnost vybrat si svojí novou,kvalitní podlahu za velice příznivé ceny.
Laminátové plovoucí podlahy: Quick Step
Vytvořte si domov, který bude Vaším srdcem i duší. Vaší představou a inspirací zároveň. Místo, které vyjadřuje Vaši osobnost. Místo, kde se realizují Vaše sny. Chcete prkna ve Vašem obývacím pokoji? Dlažbu v kuchyni? Klasické dekory v ložnici či dětském pokoji? Quick Step má vždy laminátové plovoucí podlahy, které umocní charakter pokojů Vašeho domova.

TOPlist