Rekonstrukce rozvodů vody a odpadů

Provádíme rekonstrukce a montáž rozvody vody, odpadů, včetně zařizovacích předmětů od všech tuzemských a zahraničních výrobců - Ravak, Riho, Teiko, Wagnerplast, Huppe, Roltechnik, Kaldewei, Roca, Ideal Standard, Laufen, Jika, Keramag, Ideal Standard, Geberit, Duravit, Grohe, Hansgrohe, Hansa, Oras, Raf, Kludi, Franke, Sanela, AZP, Novaservis. Rozvody vody provádíme z potrubí plastového, vícevrstvého, měděného i pozinkovaného, rozvody odpadu nabízíme jak z běžného plastového potrubí HT, KG, tak i svařovaného potrubí Geberit a v případě zájmu z odhlučněného potrubí Poloplast.

Dále provádíme kompletní rekonstrukce bytových jader v panelových i cihlových domech včetně zajištění statického posudku, zpracování 3D grafického návrhu včetně kladečského plánu pro obkladače. V případě rekonstrukcí jsou samozřejmostí stavební práce, pokládky dlažeb, obkladů, elektro práce a sádrokartonářské práce.

Provádíme kompletní rozvody požární vody včetně dodávky hydrantů a hasících přístrojů, na které zajišťujme pravidelné revize. Dle platných požárních předpisů je nutné instalovat protipožární ucpávky při přechodu z jednoho požárního úseku do druhého. Naše firma je držitelem oprávnění montáže požárních těsnění a ucpávek od společnosti Hilti.

Provádíme kompletní rekonstrukce rozvodů vody a odpadů v bytech, rodinných domech, obytných domech a průmyslových objektech. Dodáváme a montujeme solární ohřevy TUV a bazénů pro Vaše rodinné domy, ohřívače na TUV pro byty, domy, firmy, jak elektrické tak plynové - Ariston, Dražice, Quantum, Junkers, Karma, Vaillant, AEG, Tatramat, Stiebel Eltron. Provádíme výměny starých zásobníků TUV v bytových domech za nové ohřívače, ocelové i deskové, včetně demontáže a likvidace starých zásobníků.

Provádíme výměny stupaček vody a odpadu v bytových domech včetně výměny vodoměrů, dodáváme a montujeme střešní svody včetně vyhřívaných dešťových vpustí. Pro průmyslové objekty a firmy nabízíme rozvody stlačeného vzduchu včetně filtrů a kompresorů, dodáváme neutralizéry a čerpadla na kondenzát od kondenzačních kotlů.

TOPlist