Rekonstrukce rozvodů odpadů

kompletní rekonstrukce odpadů vč. dodávky materiálů ležatých, stoupacích a bytových rozvodů TUV, SPV cirkulace z plastu a mědi, rekonstrukce kanalizačních rozvodů z PVC a PPHT a veškeré instalatérské práce. Ke všem nabízeným činnostem zpracujeme projektovou dokumentaci, cenový odhad a inženýrskou činnost.

Čištění odpadů a kanalizací

Poskytuje komplexní služby v oblasti chemického, ručního a strojního čištění veškerých domovních odpadů. V regionu Praha a okolí děláme rekonstrukce a výměny rozvodů odpadu, čištění odpadů motorovou frézou, čištění odpadů tlakovou vodou, čištění potrubí všech druhů a profilů, rovněž opravy, rekonstrukce a výměny bytových rozvodů odpadu. Mezi služby, které poskytuje, patří i čištění stoupaček a odstraňování všech druhů nánosů a usazenin.

Instalatérské práce

Poskytujeme kvalitní instalatérské práce. Mezi instalatérské práce, které nabízíme, patří montáže, rekonstrukce, výměny a opravy vodovodního a kanalizačního potrubí. Mezi námi nabízené instalatérské práce patří i instalace prače, myček, atd. Měníme, montujeme, dodáváme a opravujeme WC mísy a nádržky, umyvadla, vany, sprchové kouty, vodovodní baterie, atd. Čistíme odpady i sifony. Veškeré odborné instalatérské práce děláme v regionu Praha a okolí. Instalatérské práce děláme zejména v rámci rekonstrukce panelových bytů, rekonstrukce bytových jader a koupelen. Naši instalatéři dělají instalatérské práce menšího i většího rozsahu. Poskytované kvalitní a cenově příznivé instalatérské práce. Naše instalatérské práce = vaše spokojenost.

TOPlist