Rekonstrukce bytových jader

Již řadu let naše společnost provádí rekonstrukce bytů a starých bytových jader.

Rekonstrukce bytového jádra - Nezávazně a Zdarma

V rámci území Prahy a celého Středočeského kraje dále pak Usteckého a Libereckého kraje provádíme u zákazníka zdarma konzultace a poradenství pro otázky rekonstrukce bytového jádra. Rádi vám vysvětlíme veškeré náležitosti, které budete potřebovat pro plánovanou rekonstrukci.

Kde jsme schopni realizovat danné rekonstrukce?

Naše společnost má zkušené zedníky, montéry, elektrikáře a další řemeslníky ve více četách. Jsme schopni provádět danné práce, proto v tšchto regionech. Jiné regiony po dohodě.

Středočeský kraj

Benešov, Beroun, Kladno, Kolín, Kutná Hora, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk,
Praha-východ, Praha-západ
, Příbram, Rakovník

Rekonstrukce provádíme v PRAZE a středních Čechách.

Praha 1, Praha 2, Praha 3, Praha 4, Praha 5,
Praha 6, Praha 7, Praha 8, Praha 9, Praha 10.
 

Zkušenosti při rekonstrukci bytového jádra jsou důležité

Z naší zkušenosti už víme, že zákazníci mají většinou již určité konkrétní představy o dispozičních změnách po odstranění stávajícího bytového jádra, což je zcela v pořádku. Proto v rámci bezplatné konzultace je naší snahou posoudit reálnost této představy a doporučit případné dispoziční korekce. Provedená stavební úprava musí být zejména v souladu s obecnými technickými požadavky na výstavby, dále musí vyhovovat hygienyckým požadavkům a měla by splňovat požadavky platných ČSN. I s ohledem na to jsou naše konzultace prováděny. Není nic horšího než špatná volba rekonstrukce, která nesplňuje dané standardy a normy.

Opravdu rádi vysvětlíme, co vše obnáší realizace rekonstrukce bytového jádra a to i přes to, že se jí s námi uskutečnit nerozhodnete.

TOPlist